• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Spustili jsme blogovací platformu!

22. květen 2018

Píšete blogy, nebo o jejich tvorbě na web Tipsportu teprve uvažujete? Chcete se o své postřehy a poznatky podělit s dalšími tipéry? Pak zbystřete. Pro největší sázkařskou komunitu jsme spustili zcela novou platformu, která bude sloužit blogerům a doplňuje sekci uživatelských analýz a Tiket arénu. Na co se tedy můžete těšit?


PŘEČTĚTE SI NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K BLOGŮM A K BLOGOVÁNÍ


Psaní blogů, a především jejich zveřejňování bude nyní mnohem jednodušší. Jde totiž o podobný princip, jako v případě analýz. Oproti těm má však blog jiné parametry. Jaké? Mělo by jít o samostatnou práci autora v rozmezí 1 500 – 20 tisíc znaků. Čili stejný rozsah, jaký platí pro blogy v současné podobě na webu Tipsportu.

Důležitá je přidaná hodnota, informace, které nejsou jinde dostupné, zajímavosti a další postřehy, které členům největší sázkařské komunity pomohou s rozhodnutím, na co vsadit. Zároveň se nemá jednat o text k jedné příležitosti, jako je tomu u analýz, ale o materiál týkající se více zápasů, turnaje nebo jiné události.

Půjdete do toho a rozšíříte už nyní početnou skupinu autorů? Není to nic složitého. Vložení blogu je jednoduchá a intuitivní záležitost.

Autoři budou za jednotlivé blogy odměňováni v Netech, přičemž za jeden mohou dostat až 500 Netů. Odměna bude přímo úměrná kvalitě, přesněji řečeno hodnocení autora. To se vypočítá jako průměr hodnocení předchozích blogů, přičemž hodnotit budou sami čtenáři. Nety dostanou autoři hned po vložení článku, který si budou moci takřka okamžitě přečíst všichni sázkaři.

Jedinou výjimkou je první blog. Za ten autor nic nedostane. Je to totiž jakási vstupenka do celé platformy, protože zároveň jako jediný podléhá autorizaci adminů. Po jeho schválení už dalšímu vkládání blogů nic nebrání. Jediným omezením je časový interval. Nový článek můžete publikovat vždy nejdříve po sedmi dnech od uveřejnění předchozího.

Chybět samozřejmě nebude žebříček nejlepších autorů podobně jako je tomu u analýz. Zapomenout jsme nemohli ani na sledování blogerů. Díky tomu vám žádný příspěvek od sledovaného autora neunikne. Pokud vás budou zajímat například pouze blogy k basketbalu, stačí si je jednoduše vyfiltrovat. Podobně můžete postupovat i v případě, že budete chtít vidět materiály od konkrétního autora.

Platforma je k dispozici na webu Tipsportu, na mobilním webu a v telefonech s operačním systémem Android. Majitelé s operačním systémem iOS si budou muset ještě pár dní počkat. Vkládat články je možné pouze přes web.

Přečteno: 3 779x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet