• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Vítěz Tipovačky: Taktizoval jsem, hlásí BYKOSLAV

22. květen 2018

Hokejové mistrovství světa v Dánsku jste si mohli zpestřit Tipovačkou s trenéry Aloisem Hadamczikem a Ernestem Bokrošem. Na odměnách jsme dohromady rozdali více než 1 000 000 Netů! Absolutní vítěz? Všech 23 126 soutěžících trumfnul tipér BYKOSLAV. Shrábl tak hlavní cenu – 100 000 Netů! S jakou taktikou se vytasil v závěru MS? Nejen to výherce prozradil v následujícím rozhovoru.


Máte 100 tisíc Netů. Co vy na to? Urval jste někdy větší sumu?

Doposud nikdy. Nety jsou fajn, ale je potřeba z nich ještě nadělat koruny, a to může být někdy problém. :)

Tipovačku jste ovládl s náskokem 6 bodů. Byly to nervy?

Ano, hlavně ve vyřazovací části. Tam jsem netrefil téměř nic. Naštěstí pro mě se urodilo hodně překvapení, se kterými nepočítali ani moji soupeři.

V posledním (nedělním) hracím dni MS jste čekal výhru Kanady nad USA 4:2 a triumf Švédska proti Švýcarsku 3:1. Když to nakonec podle vašich představ nedopadlo, co jste si pomyslel? Doufal jste, že 1. místo udržíte?

Víte, abych pravdu řekl, věřil jsem víc USA. To, že jsem tipoval Kanaďany, byla čistá strategie. Přece jen byli větší favoriti, stejně jako Švédové. Taktizoval jsem.

Předpokládal jsem totiž, že žádný z top 20 hráčů si nedovolí tipovat proti favoritům. Měl jsem náskok. Potřeboval jsem, ať nebodují ostatní. Vyšlo to. O tom, že udržím 1. místo, jsem ale každopádně trochu pochyboval. Mezi pěti nejlepšími jsem se však určitě viděl.

Jak vaší cestou na trůn pro krále Tipovačky žilo vaše okolí? Rodina, příbuzní, kamarádi… Nebo jste to pojal na tajňačku?

Na tajňačku. :) Když jsem se dostal sedm dnů před koncem poprvé do vedení, pochlubil jsem se kamarádům. Tabulka byla neskutečně vyrovnaná, což platilo až do samotného konce.

Vzpomenete si na výsledek (nebo jich bylo víc?), který vás na MS opravdu překvapil, šokoval? Bylo na šampionátu mužstvo, jehož výsledky se vám těžko předvídaly?

Ze sázkařského pohledu v závěru hodně překvapovali Lotyši. Remízy s USA a Kanadou, výhra nad domácími Dány, kde se hrálo přímo o postup… Ve čtvrtfinále dost trápili i mistry ze Švédska. Samozřejmě velmi překvapili i Švýcaři, kterým jsem nakonec fandil, aby přepsali historii. Nestalo se.

Co plán, strategie, držel jste se v tipování nějakého postupu? Studoval jste třeba podrobně sestavy/lajny, výkony, zranění apod.?

Snažil jsem se sledovat jen aktuální formu týmů, ale ani to v mnoha případech nepomohlo.

Zapojujete se do soutěží pravidelně? Máte svoji oblíbenou, kterou si nenecháváte ujít?

Ale jo, soutěže od Tipsportu jsou příjemným zpestřením. Ne všechny mají formát, který se mi zamlouvá, ale je na každém tipérovi, jestli se zúčastní, nebo ne. Soutěž, jako je tahle, je super, protože vás nenutí sázet vlastní peníze. Člověk může jen získat.

Na jaký sport hlavně sázíte (a s jakou úspěšností)? Je to hokej?

Hokej plní na mých tiketech dominantní roli, v závěsu se drží fotbal. Rád si vsadím i na tenis, obzvlášť na French Open nebo Wimbledon. Úspěšnost je hodně relativní, ale jsem v zelených číslech.

Přečteno: 6 180x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet