• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Zůstaňte s námi ve spojení!

25. květen 2018

Soutěže, analýzy, blogy, fóra. To všechno (a ještě mnohem víc) jsou důležité součásti života největší sázkařské komunity. I nadále s vámi chceme sdílet, co přináší život tipéra. Abychom mohli společně naplno pokračovat, požádáme vás o aktualizovaný souhlas se zpracováním osobních údajů.


Jak nám jej můžete udělit? V nastavení vašeho herního konta si otevřete sekci Osobní údaje a v ní klikněte na udělení souhlasu pro komunitní služby a soutěže. Odkliknout „Souhlas se zpracováním osobních údajů pro komunitní služby“ ale můžete také v případě, když budete chtít např. napsat příspěvek do fóra, vložit tiket do Tiket arény nebo napsat analýzu či blog. U „Souhlasu se zpracováním osobních údajů pro soutěže“ pak stačí chtít vsadit tiket do soutěže. V obou případech platí, že stačí pouze první odkliknutí a souhlas je pak nastavený automaticky. Poslední možností je osobní návštěva pobočky.

Od pátku 25. května platí ve všech členských státech včetně České republiky plošné nařízení Evropské unie ohledně ochrany osobních údajů (zkráceně GDPR). Ke splnění povinností, které nám ukládá, od vás potřebujeme souhlas se zpracováním těchto dat. Je nezbytný pro účast v soutěžích a pro využívání komunitních služeb.

Váš život v největší komunitě sázkařů se nijak nemění. Vše zůstává stejné, ale bez potvrzení, že data můžeme zpracovávat, se bohužel neobejdeme. Pokud bychom jej nezískali, nemáme právo zpřístupnit ostatním obsah, který na našem webu vytváříte. Nesměli bychom vám proto dovolit využívání komunitních služeb (analýzy, blogy, Tiket aréna, fórum) a ztratili byste také možnost zapojit se do soutěží.

To, že vaše údaje maximálně chráníme, platilo, platí a vždycky platit bude. Využíváme k tomu důkladná technická i organizační opatření, stejně jako důsledný systém vnitřní kontroly. Všechny nástroje se navíc snažíme neustále zdokonalovat. Data – s výjimkou zákonné povinnosti vůči Ministerstvu financí – nikdy nepředáváme mimo společnosti skupiny Tipsport. 

Přečteno: 2 976x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Tipsportu, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet