loader
Oblíbené sporty
vymazat

  Fotbal

  Lední hokej

  Tenis

  Basketbal

Ostatní sporty (A-Z)

  Badminton

Badminton muži - dvouhra

  Bandy

  Bowls

Bowls - muži

  E-sporty

League of Legends

  Florbal

  Futsal

Futsal - muži

  Házená

  Klasické lyžování

Běh na lyžích - ženy

  Kriket

  Snooker

Snooker - muži

  Squash

  Volejbal

Ukaž další

kurzyDnes kurzyZitra
Nebyl nalezen žádný odpovídající sport.
  • AKU
Na tiketu č.1 nebyla dosud vybrána žádná sázka. Sázku přidejte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
  • Zápas
  • Dílčí
  • Handicap
  • Góly
  • Střelci
  • Vítěz
  • Postup
  • Sázka bez remízy
  • 1. dílčí - konec
  • Počet gamů
  • Výsledek
  • Zobrazit více

Fotbal - muži  Fotbal - muži

OFC - Liga mistrů

1 10 0 02 2
Lupe ole Soaga-Madang lupe-ole-soaga-madang-2597753 2464 
28.02.2017 07:00
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Magenta-Central Sport magenta-central-sport-2597754 2465 
28.02.2017 10:00
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání

1. španělská liga

1 10 0 02 2
S.Sebastian-Eibar s-sebastian-eibar-2455657 3844 
28.02.2017 19:30 LIVE Live stream
+25 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Malaga-Betis Sevilla malaga-betis-sevilla-2455658 539 
28.02.2017 21:30 LIVE Live stream
+25 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Valencia-Leganes valencia-leganes-2455661 542 
28.02.2017 21:30 LIVE Live stream
+24 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

1. bulharská liga

1 10 0 02 2
Dunav Ruse-Levski Sofia dunav-ruse-levski-sofia-2465681 2319 
28.02.2017 14:00 LIVE Live stream
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
CSKA Sofia-Bot.Plovdiv cska-sofia-bot-plovdiv-2465680 2318 
28.02.2017 16:30 LIVE Live stream
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání

1. egyptská liga

1 10 0 02 2
Al Masry-El Geish al-masry-el-geish-2523189 3641 
28.02.2017 18:00 LIVE
+11 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

1. jihoafrická liga

1 10 0 02 2
M.Sundowns-Chippa Utd. m-sundowns-chippa-utd-2483167 2282 
28.02.2017 18:30 LIVE
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání

1. malajsijská liga

1 10 0 02 2
Sarawak-Johor DT sarawak-johor-dt-2586393 3638 
28.02.2017 13:15
+10 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Pahang-PKNS FC pahang-pkns-fc-2586394 3639 
28.02.2017 14:00 LIVE
+10 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

1. singapurská liga

1 10 0 02 2
Balestier-Warriors balestier-warriors-2600249 2098 
28.02.2017 12:30 LIVE
+10 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

1. skotská liga

1 10 0 02 2
Hamilton-Aberdeen hamilton-aberdeen-2433849 106 
28.02.2017 20:45 LIVE Live stream  20:45 Digi Sport 
+19 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

1. venezuelská liga

1 10 0 02 2
Carabobo-Socopó carabobo-socopo-2593599 2463 
28.02.2017 22:00 LIVE
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání

2. anglická liga

1 10 0 02 2
Aston Villa-Bristol C. aston-villa-bristol-c-2590824 2280 
28.02.2017 20:45 LIVE
+18 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Blackburn-Derby blackburn-derby-2446766 1252 
28.02.2017 20:45 LIVE
+19 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Brighton-Newcastle brighton-newcastle-2446705 2279 
28.02.2017 20:45 LIVE  20:45 Digi Sport 
+19 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

2. italská liga

1 10 0 02 2
Cittadella-Trapani cittadella-trapani-2480942 1564 
28.02.2017 20:30 LIVE
+15 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Latina-Cesena latina-cesena-2480944 1566 
28.02.2017 20:30 LIVE
+16 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Novara-Benevento novara-benevento-2480945 1567 
28.02.2017 20:30 LIVE
+16 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Perugia-Frosinone perugia-frosinone-2480946 1568 
28.02.2017 20:30 LIVE Live stream
+16 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Pisa-Carpi pisa-carpi-2480947 1569 
28.02.2017 20:30 LIVE
+15 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Pro Vercelli-Avellino pro-vercelli-avellino-2480948 1570 
28.02.2017 20:30 LIVE
+15 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Salernitana-Spal salernitana-spal-2480949 1571 
28.02.2017 20:30 LIVE Live stream
+16 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Spezia-Ascoli spezia-ascoli-2480950 1572 
28.02.2017 20:30 LIVE
+16 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Verona-Ternana verona-ternana-2480943 1565 
28.02.2017 20:30 LIVE
+16 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Vicenza-Entella vicenza-entella-2480951 1573 
28.02.2017 20:30 LIVE
+16 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

2. skotská liga

1 10 0 02 2
Ayr Utd.-Raith ayr-utd-raith-2434018 1651 
28.02.2017 20:45 LIVE
+17 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

3. anglická liga

1 10 0 02 2
Bradford-Milton bradford-milton-2447598 1460 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Bury-Coventry bury-coventry-2447599 1461 
28.02.2017 20:45 LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Millwall-Peterborough millwall-peterborough-2447600 1462 
28.02.2017 20:45 LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Northampton-Oldham northampton-oldham-2447601 1463 
28.02.2017 20:45 LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Rochdale-Port Vale rochdale-port-vale-2447603 1465 
28.02.2017 20:45 LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Scunthorpe-AFC Wimbledon scunthorpe-afc-wimbledon-2447604 1466 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Shrewsbury-Charlton shrewsbury-charlton-2447605 1467 
28.02.2017 20:45 LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Swindon-Gillingham swindon-gillingham-2447607 1469 
28.02.2017 20:45 LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Walsall-Chesterfield walsall-chesterfield-2447608 1470 
28.02.2017 20:45 LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Bolton-Bristol R. bolton-bristol-r-2447609 1471 
28.02.2017 21:00 LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

3. skotská liga

1 10 0 02 2
Alloa-East Fife alloa-east-fife-2439829 2064 
28.02.2017 20:45 LIVE
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Brechin-Queens Park brechin-queens-park-2585098 2065 
28.02.2017 20:45 LIVE
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání

4. anglická liga

1 10 0 02 2
Accrington-Wycombe accrington-wycombe-2448284 1723 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Blackpool-Barnet blackpool-barnet-2448285 1724 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Cambridge-Doncaster cambridge-doncaster-2448286 1725 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Crawley-Exeter crawley-exeter-2448288 1727 
28.02.2017 20:45 LIVE
+12 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Grimsby-Colchester grimsby-colchester-2448289 1728 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Hartlepool-Crewe hartlepool-crewe-2448290 1729 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Cheltenham-Carlisle cheltenham-carlisle-2448287 1726 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Plymouth-Notts plymouth-notts-2448292 1731 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Portsmouth-Morecambe portsmouth-morecambe-2448293 1732 
28.02.2017 20:45 LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Stevenage-Leyton stevenage-leyton-2448294 1733 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Yeovil-Mansfield yeovil-mansfield-2448295 1734 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

4. skotská liga

1 10 0 02 2
Clyde-Montrose clyde-montrose-2585100 2229 
28.02.2017 20:45
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Cowdenbeath-Edinburgh City cowdenbeath-edinburgh-city-2585101 2230 
28.02.2017 20:45
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Stirling A.-Elgin stirling-a-elgin-2442162 1492 
28.02.2017 20:45
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání

5. anglická liga

1 10 0 02 2
Bromley-Braintree bromley-braintree-2470002 1498 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Dagenham-Maidstone Utd. dagenham-maidstone-utd-2470003 1499 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Eastleigh-Aldershot eastleigh-aldershot-2470004 1500 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Guiseley-Barrow guiseley-barrow-2470005 1501 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Lincoln FC-York lincoln-fc-york-2470006 1502 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Solihull-Torquay solihull-torquay-2470008 1504 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Sutton-Boreham sutton-boreham-2470010 1506 
28.02.2017 20:45 LIVE
+12 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Tranmere-Forest Green tranmere-forest-green-2470011 1507 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Woking-Dover Ath. woking-dover-ath-2470012 1508 
28.02.2017 20:45 LIVE
+13 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

AFC - Liga mistrů

1 10 0 02 2
Ulsan-Brisbane Roar ulsan-brisbane-roar-2599264 3711 
28.02.2017 11:30 LIVE Live stream
+19 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Urawa-FC Seoul urawa-fc-seoul-2599265 3712 
28.02.2017 11:30 LIVE Live stream
+20 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Shanghai SIPG-Western Sydney shanghai-sipg-western-sydney-2599266 3713 
28.02.2017 12:30 LIVE Live stream
+20 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Muangthong-Kashima muangthong-kashima-2599267 3714 
28.02.2017 13:30 LIVE Live stream
+19 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Bunyodkor-Al Ain bunyodkor-al-ain-2599268 3715 
28.02.2017 14:00 LIVE Live stream
+19 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Al Wahda-Persepolis al-wahda-persepolis-2599269 3716 
28.02.2017 16:10 LIVE Live stream
+19 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Zob Ahan-Al Ahli Jeddah zob-ahan-al-ahli-jeddah-2599270 3717 
28.02.2017 16:15 LIVE Live stream
+20 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Al Hilal-Al Rayyan al-hilal-al-rayyan-2599271 3718 
28.02.2017 17:45 LIVE Live stream
+20 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

CONCACAF - Liga mistrů

1 10 0 02 2
Pachuca-Dep.Saprissa pachuca-depsaprissa-2549232 2262 
01.03.2017 04:00 (ČF-odv.)  LIVE
+14 Rozbalit ostatní příležitosti utkání

Dánský pohár

1 10 0 02 2
Vendsyssel-Köge vendsyssel-koge-2556325 2206 
28.02.2017 19:00 LIVE
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání

Francouzský pohár

1 10 0 02 2
Bastia CA-Angers bastia-ca-angers-2594889 2350 
28.02.2017 18:00 LIVE
+22 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Frejus-Auxerre frejus-auxerre-2594884 2345 
28.02.2017 18:00 LIVE
+23 Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Zobrazit další zápasy
Copyright © 2017 Tipsport.net a.s.
loader