Oblíbené sporty
vymazat

  Fotbal

Fotbal - muži

Fotbal - do 23 let

Fotbal - do 21 let

Fotbal - ženy

  Lední hokej

  Tenis

  Basketbal

Ostatní sporty (A-Z)

  Americký fotbal

Americký fotbal - muži

  Badminton

Badminton muži - dvouhra

Badminton ženy - dvouhra

Badminton muži - čtyřhra

Badminton ženy - čtyřhra

Badminton mix

  Bandy

  Biatlon

  Bojové sporty

Bojové sporty

  Box

  Curling

Curling - muži

Curling - ženy

  Dostihy

Dostihy

  E-sporty

  Florbal

  Formule 1

Formule 1

  Futsal

  Golf

Golf - muži

  Házená

  Klasické lyžování

Běh na lyžích - muži

Běh na lyžích - ženy

  Olympijské hry

OH Pchjongčchang 2018

  Pozemní hokej

Pozemní hokej - ženy

  Rugby

  Sjezdové lyžování

Sjezdové lyžování - muži

Sjezdové lyžování - ženy

  Skoky na lyžích

Skoky na lyžích - muži

  Společenské sázky

  Šachy

Šachy - muži

  Vodní pólo

Vodní pólo - muži

  Volejbal

Ukaž další

kurzyDnes kurzyZitra
Nebyl nalezen žádný odpovídající sport.
  • AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
  • Zápas
  • Poločasy
  • Zobrazit více

Futsal - muži  Futsal - muži

Italská liga

1 10 0 02 2
Imola-Acqua Sapone imola-acqua-sapone-2756848 5190 
25.11.2017 18:00
Dosson-Kaos dosson-kaos-2756845 5189 
25.11.2017 18:30
Napoli-Rieti napoli-rieti-2756850 5191 
25.11.2017 18:30 LIVE

Pohár UEFA

1 10 0 02 2
Kherson-Stalitsa Minsk kherson-stalitsa-minsk-2828475 5328 
25.11.2017 15:30 LIVE  (Györ)
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Nac.Zagreb-Halle-Gooik nac-zagreb-halle-gooik-2828469 5326 
25.11.2017 15:30 LIVE  (Lisboa)
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Knooppunt-E.Kragujevac knooppunt-e-kragujevac-2828462 5324 
25.11.2017 17:30 LIVE  (Pescara)
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Dina Moskva-Sp.Lisboa dina-moskva-sp-lisboa-2828470 5327 
25.11.2017 18:00 LIVE  (Lisboa)
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Luparense-Györ luparense-gyor-2828476 5329 
25.11.2017 18:00 LIVE  (Györ)
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání
Barcelona-Pescara barcelona-pescara-2828464 5325 
25.11.2017 20:35 LIVE  (Pescara)
+Rozbalit ostatní příležitosti utkání

Portugalská liga

1 10 0 02 2
F.Barreiro-Leoes Oeiras f-barreiro-leoes-oeiras-2757482 5186 
25.11.2017 18:00
Burinhosa-Oliveira Azem. burinhosa-oliveira-azem-2757484 5187 
25.11.2017 19:00
Rio Ave-M.Sandim rio-ave-m-sandim-2757485 5188 
25.11.2017 19:00

Ruská liga

1 10 0 02 2
St.Petersburg-KPRF Moskva st-petersburg-kprf-moskva-2812461 5014 
25.11.2017 11:30 LIVE

Španělská liga

1 10 0 02 2
Santa Coloma-Segovia santa-coloma-segovia-2756974 5147 
25.11.2017 13:15 LIVE
Ribera Navarra-Murcia ribera-navarra-murcia-2756973 5146 
25.11.2017 18:30
Gran Canaria-Zaragoza gran-canaria-zaragoza-2756975 5148 
25.11.2017 20:00
Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2017 Tipsport.net a.s.