VSTUPNÍ BONUS do VEGAS až 5 000 Kč

Využijte skvělý bonus k vaší první dotaci v trvalém kontě po ověření platební metody, hrajte s bonusem až 5000 Kč. Roztočte to na našich hrách a užijte si moře zábavy na ruletě i nejlepších online automatech. Vaši první dotaci v trvalém kontě navýšíme o 100 % a vy tak budete mít do hry dvojnásobek svého vkladu. Neváhejte a pojďte hrát s námi.

Jak na to?

  1. Ujistěte se, že je vaše konto plně aktivní v trvalém uživatelském kontě (Více informací k trvalému kontu naleznete v naší nápovědě.) 
  2. Proveďte vklad na své hráčské konto alespoň 100 Kč a my váš vklad navýšíme o 100 % až do výšky max. 5 000 Kč. 
  3. Na svém kontě v záložce Vegas přejděte do sekce Bonusy a stiskněte tlačítko „Chci tento bonus“ u Vstupního bonusu. 
  4. 100 % hodnoty vašeho vkladu je k dispozici jako Vegas bonus na vašem herním kontě. 

Příklad:

Pokud si nadotujete 5 000 Kč a více, získáte bonus v maximální výši 5 000 Kč. Pokud si nadotujete např. 1 500 Kč, jako bonus od nás získáte 1 500 Kč navíc.

Pravidla a podmínky Bonusu

Vegas Vstupní bonus – podmínky

1. Nabídka Vstupního bonusu se vztahuje pouze na registrované Sázející, kteří:
– se řádně zaregistrují dle HP a VP, jsou již stávajícími klienty Tipsport a mají zřízené trvalé konto.
– plně dokončí svou registraci (do trvalého konta) včetně prvního přihlášení na hráčské konto prostřednictvím internetové aplikace.
– vloží na své herní konto první vklad (na další opakované vklady se tato nabídka nevztahuje),
– a přijmou níže uvedené podmínky pro použití Vstupního bonusu.
2. Vstupní bonus je stanoven ve výši 100 % z hodnoty prvního vkladu. Níže v tabulce jsou uvedeny příklady hodnot vstupního bonusu. Minimální výše vkladu pro získání Vstupního bonusu je 100 Kč.
Výše vkladu Vstupní bonus
1000 Kč 1 000 Kč
5 000 Kč 5 000 Kč
Nad 5 000 Kč 5 000 Kč
3. Vstupní bonus podléhá podmínkám protočení. Bonus je potřeba 30× vsadit (protočit), než bude převeden do reálného zůstatku a bude ho možno vybrat. Viz příklady v tabulce níže. Podmínky na protočení je potřeba splnit do 30 dní od přijetí bonusu. Pokud nebudou podmínky bonusu splněny ve stanovené lhůtě, bonus a veškeré bonusové výhry z něj získané propadají.
VKLAD 1 000 Kč 5 000 Kč Nad 5 000 Kč
Požadované protočení 30× hodnota vkladu 30× hodnota vkladu 30× hodnota vkladu
Dní na splnění 30 dní 30 dní 30 dní
Max. možná vyplacená částka do reálného zůstatku 1 500 Kč 7 500 Kč 7 500 Kč
4. Vegas bonusové prostředky lze použít pouze pro hru v produktu Vegas a nelze je využít pro uzavírání sportovních sázek.
5. Pokud má Sázející na svém herním kontě reálný i bonusový zůstatek, vždy nejprve hraje za svůj reálný zůstatek. Po vyčerpání reálného zůstatku lze hrát i za bonusové prostředky.
6. Bonusové prostředky lze navyšovat hrou za bonusový zůstatek po vyčerpání reálných peněz. Pro účely Vstupního bonusu bude však po splnění podmínek protočení bonusu vyplacena do reálného zůstatku maximálně 150% hodnota původní výše Vstupního bonusu. Pokud tedy počáteční hodnota Vstupního bonusu Sázejícího činila 5 000 Kč, maximální hodnota bonusu, kterou lze získat do reálného zůstatku, po splnění podmínek bonusu, činí 7 500 Kč.
7. Výhry ze hry za bonusové prostředky se vždy přičítají k bonusovému zůstatku a zůstávají bonusovými penězi, dokud není splněna podmínka na protočení.
8. Podmínky bonusu lze plnit na všech hrách. Každá hra však přispívá do plnění podmínek na protočení jinak.
– automaty přispívají do plnění 100%
– ruleta přispívá 10%
Pokud tedy Sázející uzavře sázku na ruletě ve výši 1 000 Kč, bude pro účely plnění podmínek bonusu dle těchto Pravidel započteno 100 Kč.
9. Vstupní bonus bude po splnění podmínek Sázejícímu připsán obratem na jeho herní konto do reálného zůstatku.
10. Každému Sázejícímu může být Vstupní bonus přiznán maximálně jedenkrát.
11. Pokud Sázející využil v rámci Tipsport Vegas více různých bonusů, jsou podmínky pro jednotlivé bonusy plněny postupně. Nejdříve jsou vždy plněny podmínky bonusu, který byl aktivován jako první. Nesplnění podmínek některého z bonusů nemá vliv na bonus další, budou-li u takového bonusu podmínky splněny.
12. V případě podezření ze zneužití Vstupního bonusu si společnost Tipsport vyhrazuje právo bonus zrušit a odebrat, stejně i jako případné související bonusové výhry.
13. Tipsport si vyhrazuje právo tato Pravidla kdykoliv a jakkoliv změnit a/nebo bonus bez náhrady zrušit.

Přečteno: 124x