Oblíbené sporty
vymazat

Fotbal - Superpoháry
Fotbal - Superpoháry

Fotbal - Superpoháry

Dota 2 - The International
Dota 2 - The International

Dota 2 - The International

    Dota 2 - The International

Malý fotbal
Malý fotbal

Malý fotbal - muži

Fotbal
Fotbal

Fotbal - muži

Fotbal - do 23 let

Fotbal - ženy do 20 let

Lední hokej
Lední hokej

Tenis
Tenis

Baseball
Baseball

Basketbal
Basketbal

Ostatní sporty (A-Z)

Americký fotbal
Americký fotbal

Americký fotbal - muži

Australský fotbal
Australský fotbal

Australský fotbal - muži

Bojové sporty
Bojové sporty

Bojové sporty

Bowls
Bowls

Bowls - muži

Dostihy
Dostihy

Dostihy

E-sporty
E-sporty

Golf
Golf

Házená
Házená

Házená - ženy

Kriket
Kriket

Plážový fotbal
Plážový fotbal

Plážový fotbal - muži

Plážový volejbal
Plážový volejbal

Plážový volejbal - muži

Plážový volejbal - ženy

Plochá dráha
Plochá dráha

Plochá dráha

Rugby
Rugby

Snooker
Snooker

Stolní tenis
Stolní tenis

Stolní tenis ženy - dvouhra

Šachy
Šachy

Šipky
Šipky

Šipky - muži

Volejbal
Volejbal

Ukaž další

Nebyl nalezen žádný odpovídající sport.
  • AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Lední hokej   Lední hokej (175)
  • Zápas
  • 1.třetina
  • Sázka bez remízy
  • Handicap
  • Vítěz do rozhodnutí
  • Počet gólů
  • Každý tým dá gól
  • Každý tým dá 2 a více gólu
  • Výsledek a góly
  • Výhra o 2 a více (-1.5)
  • Výhra o 3 a více (-2.5)
  • Nejvyrovnanější
  • 3.5
  • 4.5
  • 5.5
  • 6.5
  • 7.5
  • V 1. třetině (1.5)
  • V 1. třetině (2.5)

Australská liga, Lední hokej - muži

1
10
0
02
2
18.8.2018 09:00
18.8.2018 09:00
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
18.8.2018 09:00
17.8.2018 11:30
17.8.2018 11:30

Novozélandská liga, Lední hokej - muži

1
10
0
02
2
18.8.2018 06:40
5:4 PP (0:1, 2:3, 2:0)
18.8.2018 06:40
(F)

Přátelské zápasy klubů, Lední hokej - muži

1
10
0
02
2
18.8.2018 14:00
18.8.2018 14:00
(Turnaj Imatra)
18.8.2018 12:00
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
18.8.2018 12:00
(Turnaj Krasnojarsk)
18.8.2018 11:59
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
18.8.2018 11:59
(Turnaj Zvolen)
18.8.2018 11:00
1:2 PP (0:0, 0:1, 1:0)
18.8.2018 11:00
(Turnaj Peterburg)
18.8.2018 10:00
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
18.8.2018 10:00
(Turnaj Čeljabinsk-o 3.m)
18.8.2018 08:00
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
18.8.2018 08:00
(Turnaj Krasnojarsk)
17.8.2018 20:30
10:2 (4:1, 4:0, 2:1)
17.8.2018 20:30
17.8.2018 20:00
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
17.8.2018 20:00
(Turnaj Neumarkt)
17.8.2018 20:00
0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
17.8.2018 20:00
17.8.2018 20:00
6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
17.8.2018 20:00
(Turnaj Braunlage)
17.8.2018 20:00
1:4 (1:1, 0:3, 0:0)
17.8.2018 20:00
(Turnaj Ga-Pa)
17.8.2018 20:00
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
17.8.2018 20:00
(Kreuzlingen)
17.8.2018 19:45
4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
17.8.2018 19:45
17.8.2018 19:43
2:3 PP (1:0, 0:2, 1:0)
17.8.2018 19:43
(Turnaj Sursee)
17.8.2018 19:30
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
17.8.2018 19:30
17.8.2018 19:30
2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
17.8.2018 19:30
17.8.2018 19:30
3:2 P (0:0, 2:1, 0:1)
17.8.2018 19:30
17.8.2018 19:30
3:5 (1:2, 1:3, 1:0)
17.8.2018 19:30
(Turnaj Köln)
17.8.2018 19:30
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
17.8.2018 19:30
17.8.2018 19:30
2:1 P (0:0, 1:1, 0:0)
17.8.2018 19:30
17.8.2018 19:15
3:4 P (0:0, 2:2, 1:1)
17.8.2018 19:15
17.8.2018 19:00
8:2 (4:1, 3:0, 1:1)
17.8.2018 19:00
17.8.2018 19:00
6:1 (2:0, 0:0, 4:1)
17.8.2018 19:00
17.8.2018 19:00
3:5 (0:0, 1:3, 2:2)
17.8.2018 19:00
17.8.2018 19:00
2:1 P (0:1, 0:0, 1:0)
17.8.2018 19:00
(Turnaj Zvolen)
17.8.2018 18:45
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
17.8.2018 18:45
(Turnaj Vaasa-o 3.m)
17.8.2018 18:00
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
17.8.2018 18:00
(Turnaj Peterburg)
17.8.2018 18:00
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
17.8.2018 18:00
(Turnaj Pardubice)
17.8.2018 18:00
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
17.8.2018 18:00
(Turnaj Imatra)
17.8.2018 18:00
4:3 (1:2, 2:0, 1:1)
17.8.2018 18:00
(Turnaj Straubing)
17.8.2018 17:30
1:5 (1:0, 0:3, 0:2)
17.8.2018 17:30
17.8.2018 17:30
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
17.8.2018 17:30
17.8.2018 17:30
5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
17.8.2018 17:30
(Turnaj Tambov-F)
17.8.2018 17:30
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
17.8.2018 17:30
17.8.2018 17:30
2:11 (1:5, 0:3, 1:3)
17.8.2018 17:30
17.8.2018 17:00
6:5 PP (0:0, 3:3, 2:2)
17.8.2018 17:00
17.8.2018 17:00
4:6 (3:0, 1:3, 0:3)
17.8.2018 17:00
17.8.2018 17:00
3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
17.8.2018 17:00
17.8.2018 16:00
1:5 (0:0, 0:4, 1:1)
17.8.2018 16:00
(Turnaj Čeljabinsk)
17.8.2018 16:00
4:5 (3:1, 1:2, 0:2)
17.8.2018 16:00
(Turnaj Poruba)
17.8.2018 16:00
3:2 PP (0:0, 2:2, 0:0)
17.8.2018 16:00
(Turnaj Ga-Pa)
17.8.2018 15:45
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
17.8.2018 15:45
(Turnaj Vaasa-F)
17.8.2018 15:30
2:7 (1:2, 0:2, 1:3)
17.8.2018 15:30
(Turnaj Zvolen)
17.8.2018 15:00
5:3 (3:2, 0:0, 2:1)
17.8.2018 15:00
(Turnaj Imatra)
17.8.2018 14:30
4:3 P (2:1, 0:0, 1:2)
17.8.2018 14:30
(Turnaj Straubing)
17.8.2018 14:00
1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
17.8.2018 14:00
(Turnaj Krasnojarsk)
17.8.2018 13:00
3:4 (2:3, 1:1, 0:0)
17.8.2018 13:00
(Turnaj Peterburg)
17.8.2018 13:00
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
17.8.2018 13:00
17.8.2018 13:00
5:4 (2:2, 2:0, 1:2)
17.8.2018 13:00
(v Brně)
17.8.2018 12:00
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
17.8.2018 12:00
(Turnaj Čeljabinsk)
17.8.2018 12:00
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
17.8.2018 12:00
(Turnaj Tambov-o 3.m)
17.8.2018 11:59
4:6 (3:1, 0:2, 1:3)
17.8.2018 11:59
(Turnaj Zvolen)
17.8.2018 10:00
7:1 (2:1, 4:0, 1:0)
17.8.2018 10:00
(Turnaj Krasnojarsk)
16.8.2018 20:00
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
16.8.2018 20:00
(Turnaj Köln)
16.8.2018 19:30
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
16.8.2018 19:30
16.8.2018 19:30
6:4 (0:2, 2:0, 4:2)
16.8.2018 19:30
(Turnaj Le Sentier)
16.8.2018 19:15
5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
16.8.2018 19:15
(Turnaj Poruba)
16.8.2018 19:00
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
16.8.2018 19:00
16.8.2018 19:00
5:4 PP (1:2, 3:1, 0:1)
16.8.2018 19:00
16.8.2018 19:00
2:3 (0:3, 1:0, 1:0)
16.8.2018 19:00
16.8.2018 19:00
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
16.8.2018 19:00
16.8.2018 19:00
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
16.8.2018 19:00
(Turnaj Pardubice)
16.8.2018 19:00
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
16.8.2018 19:00
(Turnaj Přerov)
16.8.2018 19:00
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
16.8.2018 19:00
(Turnaj Zvolen)
16.8.2018 18:59
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
16.8.2018 18:59
16.8.2018 18:59
2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
16.8.2018 18:59
16.8.2018 18:30
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
16.8.2018 18:30
16.8.2018 18:30
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
16.8.2018 18:30
(Turnaj Vaasa)
Zobrazit další zápasy